Táta

Když není táta se mnou, nebo s maminkou, případně neleží v knihách, tak je SEO konzultant. Nebo on-line marketing konzultant. Sice nevím, co to znamená, ale to nevadí, protože to neví skoro nikdo. Ani moje tety, babička a dědové. Jediné co vím je, že když pracuje na počítači, tak musí zákonitě umět pomoci každému rodinnému příslušníkovi, když ho zlobí počítač. To dá přece rozum.

Buď jak buď, v práci se moc neušpiní, ani z ní nemá mozoly. Když, tak jedině na zadku. Táta tvrdí, že pomáhá firmám, aby jejich webové stránky správně odpovídaly na dotazy možných zákazníků. Prý to zvyšuje Zuzky, nebo tak nějak. A ještě povídal něco o optimalizacích a vyhledávačích, ale ty já zatím nepotřebuji. Když mám problém já, jeho optimální řešení hledá táta. O to se už umím postarat.

Ale nejspíš mu jeho práce celkem jde. V té velké firmě kde pracuje, SEO taky školí. Doufám, že na posluchače nepoužívá stejný tón, slovní zásobu nebo dikci jako na mně, to by to asi dlouho dělat nemohl. Zvlášť by to „šišlání“ ocenili studenti VŠE, kde jednou za semestr o SEO přednáší.

Edit: Táta to vše teď dělá v Českém rozhlase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *