Doba objevů

0105 – Doba objevů

Milý deníčku, vzdor neutichajícím snahám rodičů o moje zpacifikování mi výpravy po bytě přinášejí neustále nové, vzrušující objevy. Stačí se nevzdávat po prvních deseti neúspěších a být pořád ve střehu. A využít každého zaváhání ostrahy.

  1. Věděl jsi, že hlínu z květináčů je možné lehce přemístit na podlahu? Moc hezky se lepí na ručičky a dají se s ní báječně zdobit oblečky. Líbí se mi, jak se dá rozšlapat a pak je vidět, kudy jsem šla.
  2. Dospělácké knížky v knihovně se dost liší od těch mých. Na obalech je méně obrázků a listy jsou výrazně tenčí, téměř je nemá smysl ochutnávat, hned se rozmočí.  Na druhou stranu jdou elegantně rozdělit na menší kusy. Stačí chytnout a zatáhnout.
  3. Na počítači je modře svítící čtvereček. Asi tam není jenom na ozdobu, protože vždy, když se pokusím ho zmáčknout, tak naši ztrácejí glanc a vrhají se ke mně pod stůl. Zatím jim to vždy vyšlo, čtvereček jsem minula, ale jednou…

To samozřejmě není vše, mám rozpracované i jiné projekty, ale tam jsem ještě tolik nepokročila. Namátkou zmíním tajemství zásuvek nebo tajemství odpadkového koše. Tak mi drž palce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *